Zobrazuj swoje brzmienie High Five Studio 4 Music
Muzyka
jest nam
bliska
Gdybyśmy mieli wybrać pomiędzy światem bez muzyki, a światem bez filmu wybór byłby dla nas prosty. Nie wyobrażamy sobie życia bez dźwięków.

Dlatego z tak wielką przyjemnością tworzymy wszelakie projekty dla branży muzycznej. Każda współpraca z muzykami jest dla nas niezwykle inspirująca i satysfakcjonująca. Mamy to szczęście, że zdarza nam się często. Jeśli nie trafiłeś tutaj przypadkiem sprawdź co możemy wspólnie stworzyć.
ONI O NAS
HighFiveStudio

Strony www

Czy w dobie mediów społecznościowych i byciu na bieżąco z fanami warto mieć stronę internetową? TAK!

Nie każdy korzysta z facebooka, instagrama, tik toka i innych dobrodziejstw naszych czasów... Mimo, że dla niektórych obecność w social mediach wydaje się czymś tak naturalnym jak oddychanie, faktem jest, że z każdym dniem ilość napływających do nas z tych wszystkich kanałów treści jest przytłaczająca.

Własna strona umożliwia kontakt z odbiorcami, zobrazowanie Twojej twórczości, wszystko czego tylko będziesz chciał w jednym miejscu, bez konieczności nieskończonego scrollowania, szukania i obawy, że coś zostało pominięte.
zobacz realizacje

Fotografia muzyczna

Szukasz ekipy, która sprawi, że twój koncert zrobi jeszcze większe wrażenie? No to trafiłeś idealnie! Łapanie tych mega momentów na koncertach to dla nas czysta przyjemność.

Nie pytaj nas o ISO czy przysłonę, bo to po prostu nudne. Ale o jedno pytaj śmiało - czy potrafimy uchwycić magię Twojego występu? No jasne!

Chętnie złapiemy te nieoczywiste momenty. Bo dla nas to nie tylko praca, to nasza pasja! Daj nam znać, a zrobimy z Twojego koncertu fotospojrzenie na światło dzienne.

I koniecznie sprawdź nasze portfolio!
zobacz realizacje

Projekty graficzne

Znasz powiedzenie, że nie kupuje się książki po okładce?
Niewątpliwie jest to prawda, ale niech pierwszy rzuci kamieniem... Faktem jest również to, że twórczość musi być w coś opakowana. A najlepiej byłoby gdyby opakowana była tak, aby już na pierwszy rzut oka było wiadomo co konkretnie chcesz przekazać.

Nad wizualizacją Twojej płyty pracujemy razem, bo to Ty najlepiej wiesz jaki przekaz ma za sobą nieść.

Proponujemy, podpowiadamy i szukamy właściwej drogi, abyś pod finalnym projektem chciał się podpisać obiema rękami...
zobacz realizacje