oferta

Co możemy
dla Ciebie zrobić?

Strony internetowe

To nadal najbardziej popularna forma przedstawienia się w sieci. Niezależnie od tego, czy jesteś prężnie działającą firmą, czy prowadzisz małego bloga - strona to Twoja wizytówka.

Wykonujemy strony kompleksowo, począwszy od projektu graficznego po zakodowanie i instalację na serwerze. Ale w zależności od potrzeb możemy również wykonać sam projekt, lub zakodować stronę wg posiadanego przez Ciebie projektu.

Co ważne - sam decydujesz jak będziesz zarządzać treściami - możesz wybrać nasz autorski system CMS lub popularną platformę WordPress.
zobacz realizacje

Fotografia

Fotografia to nasza wielka pasja.
Z przyjemnością zorganizujemy sesję Twojego produktu i wykonamy zdjęcia tak, aby pokazać go z jak najlepszej strony.
Zadbamy o wszystkie detale - odpowiednie światło, kadr i głębię podczas sesji zdjęciowej wnętrz.
A na deser zapolujemy na unikalne i niemal nieuchwytne emocje, które poruszają tłumy na koncertach. I mamy na to wszystko zdjęcia!
zobacz realizacje

Projektowanie do druku

Jeżeli szukasz kompleksowej opieki wizerunku Twojej marki, możemy wykonać dla Ciebie również projekty do druku. Wykonujemy projekty wizytówek, papieru firmowego, ulotek, voucherów, roll-upów, plakatów, a nawet okładek płyt.
zobacz realizacje

Copywrighting

W gęstwinie zasad języka polskiego łatwo się zgubić. Wiemy o tym - dlatego mamy w ekipie copywritera, który napisze teksty na Twoją stronę, wygładzi niezgrabne zdania i rozbroi wszystkie miny językowe. Ponadto zadba o styl, czystość i klarowność informacji - tak, aby czytało się lekko i przyjemnie.