o nas

Kto za tym wszystkim
stoi

HighFiveStudio
High Five Studio to my.
I Wy. No i czasem jeszcze oni...
Ale jednak głównie my, czyli...
Dorota
programowanie, wordpress ninja, projekty graficzne
Nie wiem czy kogokolwiek to zainteresuje, ale z czystej przyzwoitości na własnej stronie należy napisać o sobie choć trzy zdania. Jestem absolwentką informatyki, ze specjalizacją z programowania i baz danych. Mimo, że w dzieciństwie chciałam zostać pilotem, nie żałuję obranej ścieżki kariery. I choć to straszny banał to "nie czuję, że pracuję". Kocham to co robię, a pisanie, jak mówią moje dzieci, „kolorowych literek” sprawia mi ogromną frajdę. A jak jeszcze mogę się wyszaleć artystycznie podczas projektowania to już nic więcej mi do spełnienia zawodowego nie potrzeba.

Fun fact:
zdarza mi się narzekać na grafików podczas kodowania. Chyba, że sama robię projekt, wtedy narzeka tylko Bartek...
Bartek
programowanie, fotografia
Tworzeniem stron zajmuję się od 20 lat. Przeskakiwałem przez różne języki programowania, próbowałem różnych frameworków, czasem wpadałem na jakieś bugi, ale generalnie idzie całkiem nieźle. I sprawia mi to ogromną przyjemność.
W dzieciństwie z tego co pamiętam (starość) chciałem zostać piłkarzem albo muzykiem. Piłka szybko się znudziła, a granie na gitarze nawet się udało... Niestety trasy koncertowe nie wyszły poza lokalne domy kultury. Gitarę zamieniłem na aparat i teraz to już nawet jeżdżę na koncerty do innego województwa.

Fun fact:
rozmawiając przez telefon robię więcej kroków niż nasz pies jak biega po ogrodzie (a wolny raczej nie jest)
Prywatnie od 14 lat jesteśmy przyjaciółmi, od 11 lat małżeństwem, mamy dwójkę cudownych dzieci i mamy się naprawdę dobrze.