dom kultury w kozach

By niczego
nie przegapić

Klient
Dom Kultury w Kozach
Co zrobiliśmy
projekt graficzny
kodowanie
autorski CMS
platforma komunikacji
zobacz online
Strony internetowe dla placówek kulturalnych zawsze są niemałym wyzwaniem.
Różnorodność treści i szerokie grono odbiorców wymusza znalezienie złotego środka. Przy stronie Domu Kultury w Kozach postawiliśmy więc na prostotę.

Głównymi elementami strony głównej są slider oraz kalendarz, gdzie znajdują się wyróżnione wydarzenia. Ponadto każdy rodzaj wydarzeń ma swój unikalny kolor metki oraz możliwość filtracji.
Rozbudowane menu ułatwia dotarcie użytkownikowi do poszukiwanych informacji np. na temat prowadzonych przez Dom Kultury zajęć. Podstrony zostały oparte na powtarzalnych szablonach dzięki czemu wszystko jest bardzo czytelne. Całość dopełniliśmy zaoblonymi rogami i ich animacjami, które dodają lekkości geometrycznemu osadzeniu elementów.

Platforma
komunikacji

Platforma komunikacji powstała w celu ułatwienia kontaktu instruktorów oraz członków zespołów wszystkich grup działających przy Domu Kultury. Dzięki korzystaniu z platformy wszystkie istotne informacje zgromadzone są w jednym miejscu, a przesyłanie materiałów potrzebnych do prowadzenia zajęć jest maksymalnie uproszczone. Cała platforma jest od A do Z naszym autorkim systemem.